4.5 C
Tirana
Tuesday, January 25, 2022
spot_img

Si e mori nofkën “gjarpër” Hashim Thaçi? Mësuesi i tij zbulon veprimin që ka bërë ish-Presidenti

Mësuesi i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Zymber Hasani ka zbuluar se si e ka marrë nofkën “Gjarpri”, Thaçi.

Ai ka thënë se kjo nofkë iu vendos pas një veprimi të tij në shkollë.

Sipas tij, ai në orën e biologjisë, për dallim nga të gjithë nxënësit e tjerë, kishte pasur guxim ta kapte gjarprin me dorë.

“Ne e kemi pasur profesorin e biologjisë, ai e mbante gjarprin në kabinet. Dhe, atë ditë që kishte të shpjegonte për gjarprin, e kishte nxjerrë atë dhe e ka vendosur mbi tavolinë e u thotë nxënësve “A guxon kush me e kap gjarprin me dorë? Askush nuk ka guxu, ai ia ka ngjitë gjarprit e ka kap me dorë”, tha Zymber Hasani në Kojshia Show.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,135FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit