14.5 C
Tirana
Sunday, October 17, 2021
spot_img

Almeda Abazi në zi, humb njeriun e shtrenjtë në familje

Së fundmi Almeda Abazi ka dhënë një lajm mjaft të trishtë në rrjetet sociale. Ajo ka treguar se ka humbur gjyshin e saj të shtrenjtë.

Almeda ka publikuar një foto të gjyshit dhe në mbishkrimin e saj shkruan: Ah o gjysh ah! Prehu në paqe o gjyshi jonë!”.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,983FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit