16.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
spot_img

Nevina ndan pozat me bikini nga pushimet në Jug, nuk i lë aspak vend imagjinatës (FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun, Nevina Shtylla ka pasur një verë të gjatë kësaj here.

E paangazhuar në ndonjë projekt në ekran, bukuroshja brune ia ka dedikuar këto muaj pushimeve.

Nevina ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale imazhe ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah trupin e admirueshëm. Fansat i kanë pëlqyer shumë këto poza, e kjo konfirmohet nga mijërat pëlqime që kanë vërshuar në drejtim të tyre.

Kujtojmë se Nevina së fundmi u bë protagoniste në videoklipin e këngës së Capital T, “Buzëqeshje”. Me këtë rast, u gnajllën spekulime për një romancë mes tyre, por palët e hodhën poshtë kategorikisht këtë gjë, duke deklaruar se janë veç miq.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,947FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit