22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Luana nxjerr koleksionin e çantave dhe kapeleve, por sa kushtojnë? (Foto)

Luana Vjollca nxori sot në treg një linjë çantash dhe kapelesh. Modetratorja kishte kohë që paralajmëronte se do të sillte një projekt të ri jo vetëm për fansat e saj, por për të gjithë.

“Ky koleksion pasqyron botën time të brendshme, si dhe dashurinë dhe përkushtimin tim të patundur ndaj Luanëve”.

Koleksioni ndahet në disa kategori dhe duket se Luana ka menduar për të gjithë tipet e vajzave: të brishta, të forta, të thjeshta. Po për çmimin?

Në faqen ku shiten çantat, çmimi i vendosur është 139 euro për çdo lloj çante.

Po kështu me printet e çantave janë të kombinuara edhe kapelet. Këto të fundit kushtojnë 69 euro.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit