22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Besi dhe Xhensila festojnë ditëlindjen e Ajkës në Disneyland (Foto)

“Ajka je masa gjithçkaje”, këtë togfjalësh zgjodhi Xhensila Myrtezaj për të shprehur dashurinë e nënës ndaj vajzës që sot ka ditëlindjen. 3 vjet më parë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.

Këtë përvjetor ata kanë vendosur ta kalojnë në parkun më të madh të lojërave në Paris, Disneyland.

Të veshura njësoj, Xhensila postoi disa foto të saj dhe vajzës, në rrjetet sociale.

Besi dhe Xhensila festojnë ditëlindjen e Ajkës në DisneylandBesi dhe Xhensila festojnë ditëlindjen e Ajkës në Disneyland

Tashmë që udhëtimet nga Shqipëria drejt destinacioneve jashtë vendit janë të lejueshme, çifti ka vendosur ta gëzojë ëmbëlsirën e tyre të vogël, jo me një po dhjetëra lojëra.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit