22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj “Ilva Now” në Euronews Albania për t’iu përkushtuar më shumë familjes, bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

Duke shprehur mirënjohjen për mbështetjen në plot 3 dekada që ajo ka qenë në ekran, Ilva tha se tani do të nisë një kapitull të ri në jetën e saj.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit