12.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

Gruaja gjen fëmijën e braktisur në derë të shtëpisë në Tiranë: Edhe një kafshe po të tentosh t’i marrësh foshnjën…

Një fëmijë është gjetur i braktisur ditën e sotme, në pragun e derës së një shtëpie në kryeqytet. Ka qenë pikërisht zonja e shtëpisë, e cila ka gjetur fëmijët e porsalindur në kushte të vështirë dhe të paushqyer.

Siç raporton gazetarja Magdalena Alla, gruaja e ka ushqyer foshnjën dhe më pas e ka dërguar në pediatrinë e Tiranës, ku tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Postimi i gazetares:

O zot tmerr, cfare jemi ne😢😢😢😢
Ky femije (mashkull) eshte gjetur Dje ne
Tirane nga nje mikja ime….e hedhur ne deren e shtepise se saj femija ishte nxire dhe gati po nderronte jete nga mos ushqyerja 😢 pasi e mori i dha qumesh dhe ai filloj ta mare veten, tani ndodhet ne urgjencen e Tiranes….dhe nje kafshe te tentosh tja maresh foshnjen te shqyen…..
Ne cvend po jetojme?
Ne cfare jemi shnderruar?!
Si mund te braktisesh femijen ne kete menyre? 😢😢😢

Related Articles

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

BE do dërgojë 145 mijë vaksina anti-Covid për Shqipërinë deri në fund të Gushtit

Deri në fund të muajit Gusht, në Shqipëri pritet që të vijnë 145 mijë doza vaksine anti-Covid nga Bashkimi Europian. Në një postim në rrjetet...

Elefanti fallxhor parashikon ndeshjen Francë-Gjermani

Një elefant “fallxhor” në një kopsht zoologjik në Hamburg ka vendosur që Franca do të mundë Gjermaninë në ndeshjen e parë të Kampionatit Europian. Turnetë...