12.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

Përballja me Çekinë, disa ndryshime në formacionin e Kombëtares

Kombëtarja do të ketë disa ndryshime në formacionin që do të nisë nga minuta e parë me Çekinë sot në Pragë. Grupi është i plotë dhe kjo i dha mundësinë trajnerit Reja të zgjedhë më të mirët.

Në mbrojtje do të jenë ata që ishin me Uellsin. Kumbulla, Gjimshiti dhe Ismajli do të jenë para Selmanit. Në mesfushë nga minuta e parë do të jenë Trashi, Kallaku dhe Veseli, të cilët në takimin e së shtunës e nisën nga stoli. Kapiten mbetet Abrashi, ndërsa nuk lëviz si titullar edhe Bare.

Në sulm i është dhënë besim nga minuta e parë Cikalleshit dhe është konfirmuar Manaj. Takimi me Çekinë, një ekip pjesëmarrës në finalet e Europianit, do të nisë në orën 20:15.

Related Articles

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

BE do dërgojë 145 mijë vaksina anti-Covid për Shqipërinë deri në fund të Gushtit

Deri në fund të muajit Gusht, në Shqipëri pritet që të vijnë 145 mijë doza vaksine anti-Covid nga Bashkimi Europian. Në një postim në rrjetet...

Elefanti fallxhor parashikon ndeshjen Francë-Gjermani

Një elefant “fallxhor” në një kopsht zoologjik në Hamburg ka vendosur që Franca do të mundë Gjermaninë në ndeshjen e parë të Kampionatit Europian. Turnetë...