12.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

Bricjapi ka këmbët, demi buzët! Tipari më i bukur i çdo shenje horoskopi

Në varësi të kohës kur keni lindur, yjet u rreshtuan për të krijuar një konfigurim të caktuar dhe për të krijuar modelin planetar ndikues. Dikush ka flokët tiparin më të bukur, një tjetër sytë apo këmbët. Në fakt tiparet më të bukura të gjithësecilit, nëse do i referoheshim Zodiakut, janë të lidhura me shenjën e horoskopit dhe karakteristikat. Nëse ende nuk je e vetëdijshme për një tipar të admirueshëm të trupit apo fytyrës që lidhet me shenjën tënde të horoskopit, ke rastin ta zbulosh tani.

1-Dashi: Vetulllat

2-Demi:Buzët

3-Binjakët: Toni i lëkurës

4-Gaforrja: Barkun

5-Luani: Flokët

6-Virgjëresha: Lëkurën e pastër

7-Peshorja: Të pasmet

8-Akrepi: Zonën erogjene

9-Shigjetari: Shpinën

10-Bricjapi: Këmbët

11-Ujori: Gishtat e këmbëve

12: Peshqit: Sytë

Related Articles

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

BE do dërgojë 145 mijë vaksina anti-Covid për Shqipërinë deri në fund të Gushtit

Deri në fund të muajit Gusht, në Shqipëri pritet që të vijnë 145 mijë doza vaksine anti-Covid nga Bashkimi Europian. Në një postim në rrjetet...