5.5 C
Tirana
Tuesday, January 25, 2022
spot_img

“Pranvera nuk vjen me një lule, por me një…”, Turi dhe Orinda japin lajmin e ëmbël (Foto)

Producenti i njohur Turjan Hyska ka publikuar për herë të parë një foto me bashkëshorten e tij Orinda Huta, me barkun e rrumbullakosur.

Prej kohësh përflitej se Orinda ishte shtatzënë, por vetëm sot ata vendosën që ta konfirmojnë zyrtarisht.

Turjan Hyska ka publikuar foton bashkë me Orindën dhe qenin e tyre.

“Pranvera nuk vjen me nje lule, vjen me nje (enmoji i një bebeje)”, shkruan Turjan Hyska bashkëngjitur fotos.


Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,135FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit