15.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

“Bie” Youtube, ja mesazhi që po marrin të gjithë përdoruesit

YouTube është prishur! Platforma e videove nuk e kryen më shërbimin e saj. Përdoruesit thjesht shohin një mesazh që lexon “oops”, një shënim që thotë se “diçka shkoi keq” dhe një foto të një majmuni që mbante një mjet në dorë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit