2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Italianit i shkrumbohet nga zjarri “BMW X5” në aksin Rrogozhinë-Kavajë (Video)

Një automjet tip “BMW X5” është djegur në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë, mesditën e sotme, rreth orës 14:25.

Në videon e publikuar nga BW, shihet mjeti tip “BMW X5” i shkrumbuar nga flakët, pranë vendit të njohur si mbikalimi në fshatin Harizaj. Mjeti ka marrë flakë në ecje, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

Mësohet se mjeti është i një shtetasi italian dhe ka marrë flakë në ecje e sipër, ndërsa drejtuesi i saj dhe një pasagjer kanë dalë me shpejtësi dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Sakaq, forcat zjarrfikëse të mbërritura në vendin e ngjarjes kanë shuar flakët, ndërsa policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit