2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Buzëkuqët që nuk duhet të mungojnë këtë dimër në çantën tuaj të grimit

Sigurisht, tendencat e përbërjes dimërore të vitit 2021 janë përqendruar në sy.

Por për adhuruesit e buzëkuqëve, kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të luani me pigmentet tuaja të preferuara.

Nga të kuqet klasike te tonet e verës dhe bluja e papritur, këto janë 7 ngjyra të buzëkuqit dimëror që ia vlen të provohen këtë sezon.

1. Nude e errët

2. Shkëlqyes

3. Rozë blu

4. Berry Red

5. Tonet e xhevahireve të shndritshme

6. Domatja e Kuqe

7. Burgundy mat

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit