29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

“As mami, as babi”/ Miriam Cani zbulon cila është fjala e parë që ka thënë Duam

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të dashura dhe të preferuara të publikut shqiptar. Prej kohësh ajo ka bërë një pauzë në muzikë pasi kohën e saj ua ka përkushtuar rritjes së fëmijëvë të saj, Ameli dhe Duam.

E ftuar në emisionin “Rudina”, Miriam ka treguar edhe më shumë detaje të panjohura për publikun rreth familjes së saj.

Ajo ka treguar se ndryshe nga shumë fëmijë fjala e parë e Duam nuk kanë qenë mami apo babi, por “drita”.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit