16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Një mami seksi si Olta Gixhari, aktorja nuk i lë vend imagjinatës në fotot e fundit

Aktorja Olta Gixhari vetëm pak kohë më parë u bë nënë për herë të patë. Ajo po i surprizon të gjithë nga dita në ditë me rikthimin e shpejtë në format e saj fizike.

Fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe pozat e fundit kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Olta ka pozuar e ulur në shtrat, me njërën këmbë të ekspozuar e ku duket qartazi që s’ka veshur të brendshme.

“Mami ka një lepurush”, shkroi aktorja, krahas imazhit të nxehtë që shkaktoi komente të shumta.

Prej disa kohësh, Olta është zhvendosur për të jetuar në Spanjë me partnerin e saj.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit