16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Rama batuta me drejtoreshën e shkollës në Durrës: Të ka dalë nami se je shtrigë… (Video)

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar shkollën e re në qytetin e Durrësit.

Ai tha se punimet ishin të mira, por nuk ngurroi të bëjë disa kritika për t’u kushtuar më shumë vëmendje detajeve.

Gjatë takimit me mësuesit dhe drejtoreshën, Rama bëri disa batuta me këtë të fundit, se i kishte dalë nami si shtrigë.

Biseda e plotë:

Rama i drejtohet mësueses: Kush është drejtoresha nga ju?

(Mësuesja tregon nga drejtoresha)

Drejtoresha: Nuk ka problem, ne punojmë si staf

Rama: Duket që ishe ti drejtoresha, se kur të doli para mësuesja të bënë sytë xixa

Mësuesja: Nuk e dija që ishte pas meje

Drejtoresha: Nuk ka problem

Rama:
Je një shtrigë, e di si e ke namin e shtrigë apo jo. Të ka dalë nami gjithandej

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit