16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Harrojeni bredhin klasik! Trendi i ri i Pemës së Krishtlindjes po bën namin (Foto)

Festat po afrojnë dhe simboli kryesorë i tyre është vendosja e bredhit në ambjentet tona familjare. Ka ardhur koha kur duhen ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë të merret me gjetjen e bredhit perfekt dhe zbukurimeve atëherë duhet të dini trendin më të fundit.

Një pemë Krishtlindjeje ngjyrë rozë është trendi që ka përqafuar familja Kardashian një vit më parë, po po bën namin edhe këtë vit.

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian kanë publikuar foto me pemën e tyre të Krishtlindjes dhe na duhet të themi që duket e mrekullueshme.

Jenner, ndau foton në Twitter, ku tregonte pemën rozë që zbukuronte zyrat e kompanisë “Kylie Cosmetics”.

Edhe Khloe publikoi një foto me vogëlushen e saj True, teksa qëndronte pranë një peme ngjyrë rozë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit