30.5 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Veliaj ndan foton me Kajan nga sheshi i festave, komenti i Ajolës tërheq vëmendje (Foto)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhveshur kostumin zyrtar të politikës dhe ka vendosur të kalojë kohë me të birin, Kajan.

I pari i Tiranës ka publikuar një foto me djalin, teksa shfaqen duke u argëtuar tek lojërat, në qendër të kryeqytetit. Kajan ndodhet mbi një kalë, ndërsa Veliaj ndodhet pranë tij dhe e mban që të mos rrëzohet.

Ajo që tërheq vëmendje, përtej dashurisë babë e bir, është edhe komenti i bashkëshortes së Veliajt, Ajola Xoxës, e cila shkruan “Dashuritë”, shoqëruar me disa zemra.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit