33.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

CR7 është thjesht me fat! Filmon Georginën duke bërë ‘Twerk’ në jahtin luksoz

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez ka ‘çmendur’ rrjetin me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale.

Modelja, 26-vjeçare, shihet duke bërë kërcimin sensual ‘Twerk’ teksa në dorë mban një trëndafil të kuq.

26-vjeçarja ndodhet në jahtin luksoz që partneri i saj disponon dhe ka pozuar vetëm me rroba banje. CR7 është thjesht me fat!

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit