29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Rita Ora thyen rregullat, zbulohet festa e fshehtë e ditëlindjes me 30 persona (Foto)

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora pak ditë më parë festoi 30-vjetorin e lindjes.

Me anë të postimeve në rrjtete sociale ajo tregoi se po e festonte ditëlindjen në shtëpi për shkak të masave nga Covid-19, por në të vërtetë nuk ka qenë kështu.

Rita ka organizuar një festë me 30 persona me miqtë e saj në fshehtësi të plotë.

‘Dailymail’ shkruan se këngëtarja ka organizuar një festë me 30 persona në një restorant në Londër, ku mes të ftuarve ishte motra e saj Elena, modelja Cara dhe Poppy Delevingne.

Raportohet se policia ishte njoftuar nga disa persona të cilët kishin dhënë edhe lajmin se në një restorant po organizohet një festë.

Kjo festë vjen në një kohë kur autoritetet kanë bërë thirrje që mos të ketë grumbullimi, për të bërë të mundur parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit