14.5 C
Tirana
Sunday, October 17, 2021
spot_img

Në shtëpinë e Marina Vjollcës/ Moderatorja sapo na tregoi dekorin e zgjedhur për Bredhin

Festat e fundvitit po afrojnë dhe çifti shumë i dashur për publikun, Marina dhe Getoari kanë nisur me përgatitjet.

Me anë të një postimi në Instastory, moderatorja ka treguar zbukurimet e shndritshme të pemës. Ajo ka blerë zbukurime nga më të ndryshmet dhe lë të kuptohet që është shumë e entuziazmuar me ardhjen e festave.

“Duke bërë bredhin”, ka shkruar Marina krahas videos.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,983FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit