14.5 C
Tirana
Sunday, October 17, 2021
spot_img

“A është dikush që bën magji”, Arbana Osmani “kërkon ndihmë” për problemin e saj pas lindjes

Ka kaluar thuajse një muaj që moderatorja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka qenë shumë aktive gjatë kësaj periudhe duke treguar çdo detaj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arbana ka zbuluar se ka shumë neps.

Ndaj për këtë arsye i ka kërkuar ndjekësve të saj ndihmë për ta zgjidhur këtë “problem”. Ajo ka postuar fotot e disa biskotave në Instagram dhe ka treguar se nuk po ndalet dot së ngrëni.

“A ka ndonjë prej jush që bën magji dhe të heq nga nepsi këto?”, ka shkruar moderatorja.

Më tej, Arbana ka treguar se vogëlushin e saj e ushqen me qumësht gjiri, por as kjo nuk e ka ndihmuar të bjerë nga pesha.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,983FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit