16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Njihuni me shenjën më të popullarizuar të horoskopit

Pavarësisht nëse jeni të interesuar apo jo për astrologjinë, të gjithë e keni të paktën një mik/mikeshë në rrethin tonë, që para se të na prezantohet, zgjedh të pyesë për shenjën tuaj të hosokopit.

Por, cila është shenja astrologjike më e përhapur?

‘Sipas Time’ (via StyleCaster), periudha mes 9 dhe 20 shtatorit , ngelet periudha me më shumë lindje.

Pra më shumë Virgjëresha mes nesh!!

Nuk ka një shpjegim se pse kjo periudhë regjistron një numër më të lartë lindjesh, por duket se Virgjëresha është shenja më e popullarizuar.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit