2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Festa “Country” për ditëlindjen e Bes Kallakut/ Ajka i bën surprizën e paharrueshme (Video)

Dy ditë më parë Bes Kallaku festoi ditëlindjen në një festë të stilit “Country”.

Të ftuarit ishin të veshur sin ë fermë gjë që e bëri një nga festat më të veçanta që kemi parë deri më tani.

Të shumtë ishin të ftuarit e njohur që e bënë më argëtuese ditëlindjen e tij por surprizën më të paharrueshme Besi e mori nga e vogla e tij Ajka.

Ajo i këndoi këngën e ditëlindjes në mes të ftuarëve gjë që ka emocionuar Besin dhe Xhensilën dhe të gjithë të pranishmit.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit