2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Me Trump dhe Biden në logo, zbulohet çmimi marramendës i iPhone 12

Marka luksoze ruse Caviar ka shtuar në sirtarin e saj iPhone 12 me një orë interesante nga prapa që quhet edicioni Sands of Time.

Edicioni i Sands of Time është në dispozicion për iPhone 12 Pro dhe Pro Max. Titanium dhe ari përmban flamurin amerikan; dhe orën me rërë dhe logon me Trump dhe presidentit të zgjedhur, Joe Biden.

iPhone 12 fillon me çmim 14,900 dollarë për 128GB iPhone 12 Pro dhe deri pak mbi 20 mijë dollarë për 512 GB iPhone 12 Pro Max.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit