2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

FOTO/ Kejvina Kthella “gjen” sozinë, do habiteni sa shumë ngjajnë

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, një ndër fansat i ka gjetur “sozinë” bukuroshes dhe bëhet fjalë për një ndër motrat Kardashian, Khloe-n.

Fansi ka bashkuar një foto të dy vajzave, ku vihet re ngjashmëria mes tyre. Kejvina e ka ripostuar foton në Instastory, duke lënë të kuptohet se është dakord me mendimin se ajo dhe Khloe ngjajnë dhe kjo gjë duket shumë qartë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit