29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Flokë të valëzuar, modeli më i famshëm i flokëve që mbizotëron këtë sezon (Foto)

Nuk është rastësi që një nga modelet më të preferuara të grave janë flokët me onde. Nga paraqitjet mbresëlënëse të tapetit të kuq tek moda e rrugës, stilet e ndryshme të flokëve me onde ofrojnë një pamje të parezistueshme gjatë muajve të fundit të vitit 2020.

Flokë të “patrazuar”: A ka gjë më të lehtë sesa gërshetat e flokëve? Flokët e valëzuar pa shumë volum, janë ideale për një pamje rrëzëllitëse.

Vibes Retro: Kjo pamje që sjell ajrin e Hollywood-it të vjetër duhet të jesh shpesh një zgjedhje kryesore. Një model i tillë me një ndarje anash, jep një efekt të hollë retro që përmirëson pamjen.

“Easy Peasy”: Nisi si një trend në Instagram nga stilistët e njohur, dhe mesa duket do të na shoqërojë dhe përgjatë 2021. Është shumë i lehtë për t’u realizuar, i cili krijon një efekt elegant përgjatë gjithë ditës.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit