2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me goleadorin unik të Kuqezinjve

Pas fitores spektakolare dje ndaj Bjellorusisë që na ngjiti në krye të grupit, njeriu i ndeshjes Sokol Cikalleshi i ka dhuruar fanellën kryebashkiakut të Tiranes Erion Veliaj.

Veliaj e vlerëson goleadorin kuqezi nga Kavaja shembull për të gjithë se njeriu i drejtë e i perkushtuar mund të jetë dhe lojtar, dhe qytetar, dhe familjar i shkëlqyer.

“Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve, vëllain tim të vogël Sokol Cikalleshi pas fitores mbrëmë.

Koli është shembull për të gjithë se njeriu i drejtë e i përkushtuar mund të jetë dhe lojtar, dhe qytetar, dhe familjar i shkëlqyer”, shkruan Veliaj.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit