16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Jo vetëm moderatore dhe këngëtare/ Fjoralba Ponari zbulon surprizën

Fjoralba Ponari u bë e njohur në fillimet e karrierës së saj në televizion si një këngëtare. Më pas bukuroshja u bë pjesë e ekranit si moderatore dhe sot është një nga më të komentuarat.

Fjoralba ka menduar ta provojë veten edhe në një tjetër fushë siç është ajo e aktrimit.

“Po sikur ta tentojmë njëherë edhe nga aktrimi. Çfarë po bëj me jetën time”, shkruan ajo në postimin e saj.

Ndonëse ende nuk ka zbuluar asnjë detaj, Fjoralba po mendon të testojë aftësistë e saj edhe në aktrim. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim surprizën.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit