29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Edhe pak muaj në pritje të ëmbël, deputetja e PS zbulon gjininë e fëmijës (Foto)

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Së fundi, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Gjylameti ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

Në foton ku shfaqet krah djalit të madh dhe bashkëshortit, ajo bën të ditur se do të sjellë në jetë një tjetër djalë.

“Së shpejti, vëlla i madh”, shkruan deputetja krahas fotos familjare, ku duket me barkun e rrumbullakosur.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit