24.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Covid-19 “infekton” Spak-un, rezultojnë pozitivë 11 persona

Koronavirusi tashmë ka hyrë edhe në Prokurorinë e Posacme SPAK.

Mësohet se 11 persona janë konfirmuar me Covid-19 ndërkohë janë karantinuar edhe disa persona të tjerë pjesë e e stafit.

Puna në Prokurorinë e Posacme vijon normalisht ndërsa të infektuarit janë prokurorë, gjyqtarë dhe personel tjetër.

Tashmë koronavirusi ka infektuar edhe Gjykatën Penale të Tiranës, Gjykatën Civile dhe Administrativen e Apelit po në kryeqytet.

Për shkak të infektimeve të shumta është pezulluar puna për disa ditë në Gjykatën Civile të Tiranës ndërkohë në gjykatat e tjera puna vijon normalisht.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit