16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Bleona Qerreti publikon foto nga hoteli i Donald Trump

Edhe komuniteti shqiptar në Amerikë është i ndarë në dy grupe: në ata që mbështesin Biden dhe komunitetin që po mbështesin Trumpin për zgjedhjet presidenciale.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila disa ditë më parë performoi live në Michingan, në festën e organizuar nga shqiptarët që po përkrahin Trumpin, njihet për mbështetjen e saj për presidentin republikan.

Këngëtarja publikoi një fotografi në Instagram ditën e zgjedhjeve, ku shfaqej duke qëndruar në “Trump International Hotel”, që është në pronësi të Donald Trumpit, në Washington D.C.

“Dhoma e ndenjes amerikane”, shkroi Bleona krah fotos.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit