20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Yjet e Hollywood-it bëjnë xing më të njëjtën veshje, kujt i shkon më shumë (Foto)

Në jo pak raste ka ndodhur që yjet e Holliwoodit të shfaqet me të njëjtën veshje në evente të ndryshme. Padyshim që kjo ka krijuar siklet për disa prej tyre, ndërkohë që disa të tjerë e presin me pozitivitet një fakt të tillë, dhe nuk ngurrojnë të fotografohen së bashku. E teksa ne i shohim këto foto, shtrojmë pyetjen: Kujt i shkon më shumë?

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit