20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Gjarprit i ngec koka në kanaçe, por guximi i këtij burri do ju habisë (Video)

Nëse në pamje të parë do të mendonit se bëhet fjalë për një gjarpër lodër, dhe një shaka mes shokësh, gaboheni. Gjarpri në foto është i vërtetë, dhe ngjarja ka ndodhur në Indi.

Në pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, shfaqet një burrë, i cili nuk ka ngurruar t’i vijë në ndihmë një gjarpri që kishte ngecur brenda një kanaçe. Dhe gjesti i tij, krijon jo pak habi, sidomos ata të cilët i trëmben gjarpërinjve.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit