30.5 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

E kuruar në detaje/ Poni na fut brenda vilës së saj luksoze (Foto)

Këngëtarja e muzikës së lëhte popullore Poni është ndër më të pëlqyerat e publikut shqiptar në të gjitha trevat me hitet e saj dhe jetën e pasur artistike.

Megjithë shfaqjet e saj nëpër organizime të ndryshme ku ftohet, Poni gjithmone ka qenë diskrete për jetën e saj private dhe familjare.
Madje ajo rrallë ka dalë me bashkëshortin dhe djalin në publik.

Por në rrjetin e saj social Instagram, ajo ka treguar disa pjesë nga shtëpia e saj luksoze duke na bërë të kuptojmë edhe më shumë se ku ajo relaksohet pas punës.

Nga fotot duhet se bëhet fjalë për një ambjent tepër të ngrohtë dhe të kuruar me detaje.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit