33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

Franceska Jaçe nuk fsheh asgjë, provokon fansat me format seksi

Franceska Jaçe shquhet për pamjen e saj dhe trupin perfekt, që nuk heziton ta ekspozojë.

Ish-banorja e Big Brother Albania ka provokuar sërisht fansat e saj në Instagram, ku shfaqet nudo, teksa përpiqet të mbulojë me dorë pjesët e asaj intime.

Nuk është hera e parë që Franceska shfaqet ashtu si nëna e ka bërë.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Më të fundit